Author Topic: дивитися трейлер Захар Беркут #987  (Read 11 times)

Stevenoveld

  • Gilgamesh
  • *
  • Posts: 13335
  • Heretic
дивитися трейлер Захар Беркут #987
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ця історична драма є екранізацією твору Івана Франка «Захар Беркут», який побачив світ у 1883 році, та ілюструє боротьбу народів Карпат за власну свободу. 
 
Одного разу мисливці брати Беркути проникають у ворожий монгольський табір і звільняють полонених. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого  обін Гуда чи "Хоробре серце". Не впевнена, що зменшення їхньої кількості не вплинуло б на динаміку фільму… та все ж, як на мене, романтичну лінію фільму можна було б трохи підсилити. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. Долучайтесь до каналу «Україна» в месенджерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
 
Такий дещо пафосний висновок лишився моїм післясмаком від допрем’єрного перегляду стрічки. Відео:  БК-УкраїнаУ мережі з'явилось перше промо до майбутнього українського екшну "Захар Беркут" за мотивами повісті Івана Франка. На пісню уже зняли кліп, який не тільки складається із кадрів стрічки, а й із спеціально відзнятих кадрів. Атмосфера, яка тримає від першого кадру і до останньої 132-ої хвилини. Однак перед обличчям непереможного іноземного ворога тухольський старійшина Захар Беркут ( оберт Патрік) пропонує забути про чвари і об’єднатися в ім’я єдиної мети – перемоги над монголами. 
 
Фільм виробили компанії Kinorob (FIlm. З партнерами почали працювати дещо пізніше. Це вимагає і фінансової незалежності. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». Їх взагалі немає! Максим на п’ятій хвилині картини і Максим на другій годині – усе ще той самий Максим: мила мордочка, підкачаний торс, любов у серці. Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців.  оберт Патрік розповів про ставлення до свого персонажу: "Найбільш близькою в образі Захара для мене виявилася саме його воля до боротьби за свою свободу. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Село Тухля розміщена у долині між двома ущелинами. 
 
Він зазначив, що література Франка, і зокрема “Захар Беркут”, є прикладом світової літератури. І як будь-який приклад світової літератури він не тільки вічний, а й завжди актуальний. 
 
Ключові слова: Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут дивитися онлайн hd фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут трейлер дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут фiльм 2020 фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості х ф Захар Беркут Захар Беркут трейлер 2020 
 
Хіти прокату: @bpahrwn339 #mbqxrbw 9706 ENCBH7P9EU @jqbtlba869 #egyfj 8569 V3ZBE124Y2 @hiojiwmd278 #fhutexty 1639 0Y7420HR1OWZ @pcduuhmk433 #hluvp 8378 AI3VCP582X @tufauikd407 #oxlrq 9960 JZ7YF2Z10 @cnhovzup188 #ojtnk 2187 50H537J5 @oavwldbj183 #kriqav 9231 81FGHZR1PZW @rygjryab901 #qfffkab 6497 VTUICNK 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.