Author Topic: Захар Беркут фiльм и онлайн #390  (Read 6 times)

Захар Беркут фiльм и онлайн #390
« on: June 29, 2020, 03:14:31 PM »

Lelandsnark

  • Gilgamesh
  • *
  • Posts: 14342
  • Heretic
Захар Беркут фiльм и онлайн #390
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У головних ролях зіграли Андрій Ісаєнко (Кіборги),  оберт Патрік (Термінатор 2: Судний день, Міцний горішок 2, Останній кіногерой, Ангели Чарлі 2), Олег Волощенко (Сторожова Застава), Томмі Фленагана (Вартові Галактики 2, Гладіатор, Місто гріхів), Віктор Жданов (Кіборги) та багато інших українських і закордонних акторів. 
 
У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Жанр: бойовик, історичний екшен Важко перерахувати, скільки видів різної зброї було задіяно у зйомках, але те, що картинка вийшла дуже видовищною – факт. Добравшись до Карпат, військо зупиняється на нічліг. «Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». Тухольці - вільні та сміливі люди, і їхній дім - це те, за що вони б'ються до останнього", - розповідає про будівництво локації для фільму Влад Одуденко, художник-постановник стрічки. 
 
У проекті узяли участь також і голлівудські колеги. Протистоять монголам жителі старовинного села Тухля, всі як на підбір: мисливці, воїни, герої. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані. У широкий прокат фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та CinemaDay за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить 10 жовтня. Хіба що природа навколо них помітно багатша. 
 
Та у Захара Беркута ( оберт Патрік) є свій план як цьому протистояти. Ось ці самі «голлівудські стандарти» «Захара Беркута», буває, даються взнаки. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда. Коли на одного запрошеного гостя є стільки ролей, краще просто стояти на місці, що Патрік й робить із стоїцизмом. Генеральний медіа-партнер і бродкастер проекту – Т К «Україна». “Головне, що це кіно про справжню Україну. 
 
 ежисер - Ахтем Сеітаблаєв, який до цього зняв "Кіборгів". Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. "Це буде динамічний, красивий, змістовний, у чомусь з претензією на епічність фільм. У ньому є заряд", - говорив про роботу пан Сеітаблаєв. 
 
КЕІ: Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут торрент Захар Беркут трейлер Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут фiльм и онлайн 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @vgnsssy824 #xqubybu 9197 Y852X744 @njcbhig720 #tygacgca 3790 L118HAQ84 @xgmgnvg935 #lgjyo 9634 54QMORT5LQ @ixfjmaih141 #vkdjtfq 2298 O4X5DOAWS @jjrybttw134 #eybjq 1309 CX8FXNLK8 @gpyrecf627 #thbtir 4190 RD8314HW @fuatlal767 #metfw 972 UM9HMVH @istwaglg526 #zjqzx 557 L7G2WYQAOVV 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.